تبلیغات
c60 - سیستم ایکس
c60
مشاورو راهنمای خانواده ( درمان اعتیاد )

مرتبه
تاریخ : جمعه 24 شهریور 1391

سخنان جناب مهندس دژاکام

 

راجع به اعتیاد دو گروه و جود دارد که معتقد به  روش های درمان اعتیاد می باشند:

گروه اول معتقدند که باید از سیستم پزشکی دارو با عناوین و متدهای مختلف  استفاده کرد،این گروه تابع جسمند و معتقدند که باید جسم درست شود.

گروه دوم معتقدند که باید مسائل معنوی درست شود،گفتار درمانی و سیرو سلوک درمانی که معتقدند باید روان درست شود.

هر کدام در جایگاه خود بودند و همدیگر را نمی پذیرفتند ولی بعداً یکدیگر  را قدری پذیرفتند .

و گروه درمانی گفتند:مسئله ی جسمی تان را با سیستم های دیگر خوب کنید و بعد بیایید.

دارو درمانی گفتند:در کنار ما مسئله ی درمانی تان را جای دیگر اصلاح کنید.

و اما کنگره 60:بر هر دو مورد دست گذاشت و در مورد جسم، مسئله بیوشیمی را مطرح کرد سازکار و راه حل را ارائه داد و در مورد روان، مشکلاتی مثل بی خوابی، تنبلی، افسردگی و ... را مطرح کرد که ریشه اش در قسمت روان نیست بلکه در فیزیولوژی ، جسم و بیوشیمی است که اگر ذرست شود شبه افیونی هم درست می شود.

ما  در کنگره در مورد جسم ذره دره روی سیستم بیوشیمیایی تحربیاتی کسب کردیم،سیستم کنگره 60 بود که روی این سیستم کار کرد و آزمایش ها روی مدل انسانی انجام داد و بعد رسید به این نتیجه که سیستمی در بدن هست تخت عنوان سیستم شبه افیونی و سیستم ایکس که محهول است شامل مغز،نخاع ،غدد فوق کلیوی،غدد درون ریز بدن،هیپوفیز.مغز شامل آمیگدال،هیپوتالاموس و...می باشد که زمانی که این مواد شیمیایی ترشح می شود تمام حالات شخص در کنترل این مواد شیمیایی می باشد.چنان چه دوپامین بالا رود فرد مبتلا به اسکیزوفرنی می شود و پایین بیایدپارکینسون می گیرد.سروتونین خوب کار کند و شخص قرض و قسط بسیار داشته باشد، سرحال می باشد و چنان چه سرو تونین پایین بیاد ،فرد وسایل خوشبختی هم داشته باشد افسرده است و... این مواد شیمیایی خوب کار کنند شب راحت می خوابیم و راحت بیدار می شویم و تغییر این مواد حالات ما را نیز تغییر می دهد و به نوعی ما همه تحت فرمان شبه افیونی هستیم.

در قرآن کریم خداوند به 4 نهر اشاره کرده است که در بهشت جاری است که شیر، عسل،آب زلال که به عنوان تمثیل این چشمه ها عشق،ایمان،عقل و چهارمی خمر می باشد و اگر خمر خوب کار نکند مشکلات بسیار خواهیم داشت.

افرادی که انسان های خوب و متعادل و صالحی هستند خداوند در این دنیا خمرشان را میزان می کند اگر سیستم خمر خوب کار نکند انواع و اقسام بیماری می آید چون سیستم ایمنی تخت کنترل همین سیستم است و وقتی این سیستم خوب کار کند تا مریضی می خواهد ریشه پیدا کند سیستم ایمنی آن را رفع می کند.

 و چنان چه اعتیاد ژنتیک  باشد،ژنتیک در این قسمت به این شکل است؛ژنی که دوپامین را درست  می کند یا دینورفین را،آن ژن مشکل دارد ،این ها همه مربوط به سیستم ایکس است شخص بهترین نقاش یا موسیقی دان و...می شود و اگر خوب کار نکند انواع و اقسام بیماری های مالیخولیایی را می گیرد،این افراد چون بیوشیمی آن ها کم است به سمت اعتیاد کشیذه می شوند و چون این سیستم خوب کار نمی کند شخص نمی تواند ریلکس شود.

یکی از مسائلی که خودم به آن رسیدم این است که هرچه انسان صالح تر باشد سیستم بیوشیمی و خمر آن ها متعادل تر و این افراد می توانند سخت ترین چیزها را متحمل شوند و این همان شراب الهی است که بزرگان از آن یاد می کنند.

شرابی ناب می خواهم که مرد افکن بود زورش    که تا یکدم بیاسایم ز دنیا و شر و شورش

اگر بیوشیمی خوب کار نکند با قدری کار زود خسته می شویم،اگر بیوشیمی خوب کار نکند با همه می جنگیم زود عصبانی می  شویم و این حالت مثل زمانی است که افراد مصرف کننده خمار هستند و تحمل شرایط را ندارند درست برعکس مواقعی که نشئه می باشند.

و اسم این سیستم را سیستم ایکس گذاشته ایم و تنها دارویی که این سیستم را درست می کند تریاک می باشد حتی برای افرادی که دچار بیماری روانی هستند.

تریاک دست پزشک حاذق شفاست و دست مردم عادی جنایت است و یک چهره ی الهی و شفابخش داردو یک چهره ی صدردصد اهریمنی. در بیمارستان ها داروهایی که استفاده می شوند همه در تریاک است مثل نارسئین،کدئین و من فکر می کنم روزی که خداوندتریاک را خلق کرد برای انواع بیماری ها ی اعتیاد و روانی امروز بود.

کاری که ما در کنگره از آغاز تا رسیدن به مرحله ی شربت تریاک کردیم این است:در یک فرد معتاد مواد مخدر مثل سم عمل نمی کند،عمل سم زدایی صحیح نیست. ما تریاک را با دیدگاهی دیگر که در روش سنتی هم نیست استفاده کردیم ؛در طول 11 ماه در پله های 21 روزه تیپر صورت گرفت.

بدین ترتیب درمان در کنگره 60 صورت می گیرد ؛درمانی که برگشت ندارد و شخص نسبت به مواد مخدر حساسیت ندارد و در کنگره شخص ایزوله نمی شود و می تواند در طول سفر در بین مصرف کنندگان هم باشد و ما این پروسه را بر روی هروئین،کراک،شیشه و انواع قرص ها هم جواب گرفتیم.

در مانی که در کنگره اتفاق می افتد یک نوع آن در دنیا نیست و افرادی که درمان می شوند پتانسیل های دیگری در کار،ورزش،شعر ،موسیقی و تحصیل از خود نشان می دهند و این روند ادامه داشت تا  بالاخره بعد از آزمایشات بسیار ورفت و آمدهای پیاپی پروتکل شربت تریاک یکی از مهمترین پروتکل ها در کشور شد

 
طبقه بندی: مشارکت همسفران، 
ارسال توسط همسفــــر آمنه
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ